![](https://www.teritoriy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/news_info.jpg)
Проєкт №
Сприяння підвищенню правової культури осіб, які знаходяться в місцях позбавлення волі шляхом ознайомлення з документальними стрічками про права людини.
Термін реалізації проєкту:
-
Донор:
Херсонська міська асоціація журналістів «Південь»
Основні цілі проекту:
Сприяння підвищенню правової культури осіб, які знаходяться в місцях позбавлення волі шляхом ознайомлення з документальними стрічками про права людини.