![](https://www.teritoriy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/news_28318_1.jpg)
Проєкт №
Проект «Не продай своє місто за гречку»
Термін реалізації проєкту:
-
Донор:
Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні
Основні цілі проекту:
Просвітницька частина цього проекту полягала у проведенні флешмобів та поширенні друкованого матеріалу. Ці акції та листівки закликали громадян не продавати свій голос, свідомо ставитися до свого права голосу. Такі акції були проведені в трьох великих містах області – Кіровограді, Олександрії та Знам’янці.
Другою частиною цього проекту від ГО «Територія успіху» було проведення моніторингу друкованих та інтернет-ЗМІ на предмет виявлення політичної реклами, «чорного піару», тощо.