![](https://www.teritoriy.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/151823403_3567698806689160_5397902680503963342_o.jpg)
Новина по проекту №
Юридичний захист людей, які живуть з ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп населення
Чт, 18.02.2021
Забезпечення безпеки громади шляхом запобігання вчиненню правопорушень та допомога особам, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в
суспільстві є однією з основних завдань, як держави так і правозахисників.
Провели зустріч і подякували за співпрацю колективу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.
В подальшому плануємо й надалі обмінюватись досвідом та залучати один одного до спільних проектів та надавати експертну допомогу.
Особливу увагу приділили роботі з неповнолітніми та молоддю, провели показ соціальних роликів, які готували декілька років тому в рамках проекту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні щодо протидії домашньому насильству.
Продовжуємо реалізовувати проект «Юридичний захист людей, які живуть з ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп населення через надання комплексної юридичної допомоги».