+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Новина по проекту №
У Кропивницькому напрацювали план спільних дій з протидії і попередження домашнього насильства. ФОТО
Вт, 12.02.2019

Вчора, 12 лютого у Кропивницькому обговорили спільний план роботи щодо протидії домашньому насильству в області.

Зустріч відбулась у форматі  нетворкінгу «Об’єднання зусиль проти насильства» в приміщенні обласного управління юстиції.

«Така зустріч – чудова  нагода зібрати всі зацікавлені сторони, які переймаються проблемою домашнього насильства і високого рівня толерантності до насильства в суспільстві, – зазначила виконавча директорка ГО «Територія успіху» Інга Дуднік. – Має бути широка інформаційна кампанія, просвітницька кампанія, кампанія з підвищення кваліфікації посадових осіб, соціальних працівників, психологів, які мають стосунок до допомоги жертвам насильства в сім’ї. 

В ході зустрічі учасники напрацювали проект спільних заходів, який передбачає проведення спільних інформаційних кампаній, юридичні консультування, тематичні інформаційні сесії та вуличні акції.

«Крім інформаційно-просвітницької кампанії, має бути підвищено ефективність реагування на випадки домашнього насильства, а також на прояви насильства в суспільстві загалом, – наголосила Інга Дуднік. – Тому що приховане від сторонніх очей домашнє насильство, майже ніколи не лишається проблемою окремих людей чи сімей, воно знаходить вихід і у  публічній сфері. Дуже часто, діти, які є жертвами насильства у себе вдома, у  дитячому середовищі стають  агресорами і булять інших дітей. Адже  насильство – це перед усім  порушення особистих кордонів. Коли ці кордони розмиті і у людини немає чіткого розуміння про те, що таке особисті кордони і як їх відстоювати ми маємо випадки булінгу і домашнього насильства»

Інга Дуднік також наголосила, що стратегічною метою всіх запланованих заходів є  збільшення кількості звернень до структур, які відповідають за профілактику, попередження та реагування на домашнє насильство.

Адже згідно з офіційними даними, які озвучили в рамках робочої зустрічі представники обласної юстиції, лише 10% жертв домашньої тиранії звертаються за допомогою і розповідають про свої проблеми

«Ми прагнемо укріпити проактивну позицію у питаннях профілактики і  протидії домашнього насильства, збільшити акцент на реагування,  зменшити рецидивність цього злочину. – резюмувала Інга Дуднік.

Захід організовано  у рамках проекту ГО «Територія успіху» – «Профілактика та запобігання гендерно-обумовленого насильства».

Проект здійснюється  за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

Замовити дзвінок

    ПІБ

    Телефон

    Дякуємо за заявку!

    Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.