+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Новина по проекту №
Успішний тренінг «Адвокація соціальних змін в громадах» у Кіровоградській області! 
Пт, 28.06.2024

 

12 червня у місті Кропивницький відбувся захоплюючий та надзвичайно корисний тренінг на тему “Адвокація соціальних змін в громадах”. Подія зібрала активних та небайдужих представників громад, які прагнуть змінювати своє середовище на краще.

Тренінг провела Каташова Інна, яка має значний досвід планування та впровадження комунікаційного супрводу адвокаційних кампаній.

🔍 Що розглядали на тренінгу:
— Адвокація соціальних змін: обговорення стратегії та тактики адвокаційних кампаній, необхідних для просування суспільно важливих ініціатив.
— Дослідження потреб цільової аудиторії: аналіз болей, потреб, страхів та бажань громади, створення портрету представника/представниці цільової аудиторії.
— Визначення точок контакту, каналів і методів комунікації: розробка ефективних шляхів взаємодії з громадськістю.
— Визначення стейкхолдерів, прихильників та опонентів: розуміння мотивацій всіх зацікавлених сторін.
— Чому адвокаційна кампанія може бути неефективною? обговорення потенційних помилок та шляхів їх уникнення.
— Формулювання меседжів адвокаційних кампаній: розробка чітких і переконливих повідомлень.
— Кризова комунікація та робота із запереченнями: техніки ефективного управління конфліктними ситуаціями.

🎯 Мета тренінгу:
Підвищення обізнаності та розвиток практичних навичок учасників щодо проведення адвокаційних кампаній та побудови ефективної комунікації. Ми прагнули сформувати у наших учасників розуміння значущості залучення якомога більшої кількості осіб до підтримки соціальних змін та підтримки партисипативних підходів.

💬 Що ми досягли:
Наші учасники отримали нові знання, навички та інструменти для успішного проведення адвокаційних кампаній. Вони тепер краще розуміють, як досліджувати потреби своєї аудиторії, ефективно комунікувати та залучати стейкхолдерів.

✨ Разом ми можемо зробити більше!
Дякуємо всім учасникам за активну участь та інтерес до розвитку своїх громад. Ми впевнені, що завдяки спільним зусиллям наші громади стануть ще кращими місцями для життя.

Проєкт «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області» реалізується ГО «Територія успіху» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Замовити дзвінок

    ПІБ

    Телефон

    Дякуємо за заявку!

    Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.