+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Новина по проекту №
Тренінг “Стратегії впровадження гендерного підходу на рівні місцевих громад” для представників органів місцевого самоврядування та членів громадських організацій громад Кіровоградської області
Нд, 16.06.2024

4 червня у місті Кропивницький відбувся тренінг “Стратегії впровадження гендерного підходу на рівні місцевих громад” для представників органів місцевого самоврядування та членів громадських організацій громад.

Цей захід був спрямований на підвищення обізнаності та розвиток практичних навичок учасників щодо впровадження гендерного підходу в місцевих громадах. Під час тренінгу учасники детально розглянули поняття гендеру та гендерної рівності, а також комплексний ґендерний підхід.

Вчилися аналізу гендерних потреб у місцевих громадах завдяки методам та інструментам, які подала тренерка Любов Кан – феміністка, директорка ГО «ВАЖЛИВА», менторка, мотиваційна спікерка, soft skillsтренерка Тренінгового центру «Мозаїка».

Також розглянули важливу тему ключових етапів впровадження гендерного бюджетування в місцевих громадах. Розбиралися, як же інтегрувати гендерний підхід в місцеві політики та програми. Учасникам було продемонстровано методи моніторингу та оцінки гендерних програм та механізм визначення індикаторів успіху та аналіз результатів.

Визначено важливість забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в територіальній громаді

Учасники отримали важливі знання та інструменти для ефективного інтегрування гендерного підходу в місцеві політики, програми та бюджетування. Цей тренінг допоміг сформувати розуміння значущості гендерної рівності для сталого розвитку громад. Учасники тренінгу можуть використати отримані знання та інструменти наступним чином:

 1. Розробка місцевих політик:

— Інтегрування гендерного аналізу при формуванні та впровадженні нових політик, щоб забезпечити рівні можливості для всіх жителів громади.

— Застосування принципів гендерної рівності у процесі прийняття рішень, враховуючи потреби як чоловіків, так і жінок.

 1. Планування та бюджетування:

— Використання гендерно-чутливого бюджетування для розподілу ресурсів таким чином, щоб забезпечити рівний доступ до послуг для всіх груп населення.

— Аналіз бюджетних витрат з точки зору гендерної рівності та корегування програм і проектів відповідно до отриманих результатів.

 1. Розробка та впровадження програм:

— Створення програм, спрямованих на підвищення рівня залучення жінок до активного громадського життя та прийняття рішень.

— Запровадження ініціатив, спрямованих на подолання гендерних стереотипів та підвищення обізнаності про гендерну рівність серед населення громади.

 1. Моніторинг та оцінка:

— Здійснення регулярного моніторингу та оцінки впливу впроваджених заходів з точки зору гендерної рівності.

— Використання отриманих даних для подальшого вдосконалення стратегій та підходів.

 1. Просвітницька діяльність:

— Організація освітніх кампаній та тренінгів для підвищення рівня обізнаності серед населення про важливість гендерної рівності.

— Співпраця з місцевими ЗМІ для висвітлення питань гендерної рівності та успішних прикладів інтеграції гендерного підходу.

 1. Взаємодія з громадськими організаціями:

— Спільна робота з громадськими організаціями для обміну досвідом та впровадження спільних проектів, спрямованих на досягнення гендерної рівності.

— Підтримка ініціатив громадських організацій, які працюють у сфері гендерної рівності.

Завдяки цим заходам, учасники тренінгу зможуть значно покращити стан гендерної рівності у своїх громадах, сприяючи сталому розвитку та підвищенню якості життя всіх мешканців.

Дякуємо всім, хто приєднався, за активну участь та бажання зробити свої громади більш справедливими та інклюзивними!

Тренінг проведено в межах проєкту «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області», який реалізується ГО «Територія успіху» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Замовити дзвінок

  ПІБ

  Телефон

  Дякуємо за заявку!

  Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.