![](https://www.teritoriy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/68478353_1087769784946259_768969875228983296_n-1024x576-1.jpg)
Сьогодні, 29 липня, над власним проектом, що сприятиме розвитку громади орієнтованому на права людини працювала команда помічнянської ОТГ під керівництвом тренера, експерта ГО “Територія успіху” Євгена Гурницького.
Всього за день роботи ідеї окреслились в покроковий план дій на найближчі місяці.
“Дуже цікаво працювати з тими, хто хоче вчитись і працювати на благо громади, – розповідає Євген Гурницький.
Раніше подібний тренінг відбувся в Новоукраїнській громаді, яка теж бере участь у проекті “Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини” в Кіровоградській області.
Проект реалізується в партнерстві з учасниками Мережі хабів громадянського суспільства – Центром «Жіночі перспективи»(Львів), РОГО «КВУ» (Рівне), «Територія успіху» ( Кропивницький) за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.