+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Новина по проекту №
Жителі громад розповіли про свій досвід користування електронними сервісами
Вт, 02.11.2021

Понад 200 осіб в 4-х громадах області взяли участь в опитуванні про досвід користування електронними сервісами і послугами. 

Опитування проводились у жовтні цього року онлайн і наживо біля установ надавачів послуг (ЦНАП, виконавчих органів соціального захисту населення, органів реєстрації актів цивільного стану, селищних/сільських рад).

 Наші агенти  зібрали цінні відгуки, про досвід користування електронними  послугами.  Що є надважливим для подальшого їх вдосконалення і розширення переліку послуг доступних онлайн. А також опитування, виявлення  рівня обізнаності у користуванні е-сервісами у цільової аудиторії. 

 Опитування відбулись в Новоукраїнській, Маловисківській, Компаніївській і Великосеверинівській громадах.

ГО “Територія успіху” як учасники “Мережі хабів громадянського суспільства України” презентували 4-м громадам Кіровоградської області проєкт «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. 

За результатами діяльності буде сформовано аналітичний звіт для області. 

Громадська спілка “Мережа хабів громадянського суспільства України” – це добровільне об’єднання регіональних організацій-лідерів громадянського суспільства України, яке системно та ефективно впливає на розвиток громадянського суспільства, соціальну згуртованість, дотримання прав людини, демократичні зміни та посилення спроможності громад. 

Дана публікація підготовлена в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Замовити дзвінок

    ПІБ

    Телефон

    Дякуємо за заявку!

    Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.