![](https://www.teritoriy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/56757189_2026910887407318_13495032057167872_n.jpg)
Новина по проекту №
Експерти ГО “Територія успіху” продовжують роботу над Бюджетом для громадян Новоукраїнської ОТГ
Ср, 10.04.2019
В ході зустрічі з представницями Новоукраїнської міської ради – начальницею фінансового управління Колпак Антоніною та заступницею міського голови з регіонального розвитку та інвестиції Білокоз Людмилою обговорили ключові кроки на шляху до покращення оцінки прозорості бюджетного процесу в Новоукраїнці. А також продовжили роботу над Бюджетом для Громадян (2019 року)
Наприкінці тижня будуть оголошені результати конкурсу міні-проектів «Влада і громада разом», який буде кінцевою нотою для документу.