+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Новина по проекту №
ГО «Територія успіху» долучилась до презентації е-сервісів та електронних послуг в громадах області
Пт, 29.10.2021

У жовтні цього року ГО “Територія успіху” як учасники “Мережі хабів громадянського суспільства України” презентували 4-м громадам Кіровоградської області проєкт “Підтримка цифровізації Кіровоградської та Миколаївської областей”. 

Мета таких презентацій  —  підвищення рівня обізнаності у користуванні е-сервісами та електронними послугами в громадах. 

Зокрема, презентації відбулись в Новоукраїнській, Маловисківській, Компаніївській і Великосеверинівській громадах. Їх учасниками стали близько 20 осіб.
Таким чином налагоджена співпраця з головою громади, узгоджено план спільних заходів, їх графік, місце проведення та відповідальні особи.  

Надалі, в рамках проекту, в зазначених громадах, заплановані опитування — онлайн і наживо біля установ надавачів послуг (ЦНАП та ін),   фокус-групові дослідження, глибинні інтерв’ю з ключовими особами, представниками певної цільової аудиторії. 

За результатами діяльності буде сформовано аналітичний звіт для області. 

Громадська спілка “Мережа хабів громадянського суспільства України” – це добровільне об’єднання регіональних організацій-лідерів громадянського суспільства України, яке системно та ефективно впливає на розвиток громадянського суспільства, соціальну згуртованість, дотримання прав людини, демократичні зміни та посилення спроможності громад. 

Дана публікація підготовлена в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Замовити дзвінок

    ПІБ

    Телефон

    Дякуємо за заявку!

    Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.