+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Увага! Творчий конкурс!

Ох і нелегко буває читати старі казки! Скільки несправедливості, булінгу і насильства  доводиться в них  терпіти героям, перш ніж їм вдасться поквитатися з поганцями за допомогою чарівних сил! А якби у відомих казках не існувало магії, як можна було б захистити Попелюшку, Білосніжку, Івасика Телесика чи Дідову Дочку. Спробуй написати свою версію відомих казок, де замість чарів і магії, герої звертаються по допомогу до поліції, юристів, захищаються від кривдників заборонним приписом та ін.
Кращі історії будуть екранізовані в анімованих роликах — мультиках, якими ти зможеш потім поділитись у своєму тік тоці чи інстаграмі.
ГО “Територія успіху” — оголошує літературний конкурс,  учасниками якого можуть стати всі бажаючі віком від 13 до 20 років. Головна умова — творче опрацювання класичних казок з посиланням на можливості захисту від насильства і булінгу, передбаченні Законом і Стамбульською Конвенцією. 

 

Обсяг конкурсних творів — до 10 тис. знаків. 

Форма творів — прозова, віршована або драматична. 

Мова — українська.

Будь-які прояви шовінізму, сепаратизму, приниження людей за певними ознаками, а також нецензурна лайка — не допустимі. Тексти, що їх міститимуть — будуть дискваліфіковані. Детальніше з умовами можна ознайомитись у “Положенні про конкурс”:
https://docs.google.com/document/d/1GKRovQC_St6j1-DJ2RWVvsvPkoOQ-9LF/edit?usp=sharing&ouid=117645056548142223870&rtpof=true&sd=true

Замовити дзвінок

    ПІБ

    Телефон

    Дякуємо за заявку!

    Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.