+38 (093) 250-76-46

Замовити дзвінок

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Жителів міста запрошують взяти участь у  публічному  громадському  обговоренні  проєктів рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького». Проєкти регуляторних актів розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради […]

позапроектна діяльність
Публічні громадські обговорення тарифів на проїзд у комунальному транспорті
Початок о 14-00, 03.09.2021.

Жителів міста запрошують взяти участь у  публічному  громадському  обговоренні  проєктів рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Проєкти регуляторних актів розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Дія прийнятих рішень поширюватиметься на пасажирів, які користуються послугами громадського транспорту м. Кропивницького.

Можливими наслідками проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення міста є збільшення витрат на транспортні послуги, що надаються КП «Електротранс» Кропивницької міської ради, який обслуговує тролейбусні та автобусні маршрути міста.

Публічні обговорення відбудуться 03 вересня 2021 року о 14.00 в кімн. 426 Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які виносяться на громадське обговорення можуть бути подані в письмовій формі в строк до 02 вересня 2021 року до управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. № 405),
e – mail: transport@krmr.gov.ua.

Замовити дзвінок

    ПІБ

    Телефон

    Дякуємо за заявку!

    Ми зателефонуємо на протязі 30 хвилин.